Düzenleme/Yürütme Kurulu
Onursal Başkanlar
Hasan Basri GÜZELOĞLU (Diyarbakır Valisi)
Prof. Dr. Talip GÜL (D.Ü Rektörü)

Başkan
Prof. Dr. Z. Fuat TOPRAK (D.Ü. Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)

Üyeler
Prof. Dr. Abdullah TOPRAK (D.Ü Mühendislik Fakültesi Dekanı)
Murat ACU (DSİ Genel Müdürü)
Murat DAĞDEVİREN (DSİ 10. Bölge Müdürü)
Dr. Hasan Maral (Karacadağ Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği)
Doç. Dr. Halil GÖRGÜN (İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı)
Doç. Dr. Fevzi ÖNEN (D.Ü. Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Doç. Dr. Nizamettin HAMİDİ (D.Ü. Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Yrd. Doç. Dr. Recep ÇELİK (D.Ü. Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Yrd. Doç. Necati KAYAALP (D.Ü. Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü)
Zeynep AYKAÇ (Doktora Öğrencisi)
Derya KARAKAYA (Yüksek Lisans Öğrencisi)
Ali Em

Akademik Sekreterya
Doç. Dr. Fevzi ÖNEN (Genel Sekreter)
Derya KARAKAYA (Üye)
Zeynep AYKAÇ (Üye)
Gökmen ÖZTÜRKMEN (Üye)
Fırat GÜMGÜM (Üye)
Teknik Destek Grubu
Bilal Tunç
Büket Berfin Aslan
Ahmet Tektaş
Rozerin Özkul
Gülseren Aksu

Bilim Kurulu
Abdullah Muratoğlu (Batman Üniversitesi)
Adem Akpınar (Uludağ Üniversitesi)
Ahmet Doğan (Yıldız Teknik)
Ali Arda Şorman (Anadolu Üniversitesi)
Ali Aytek (Şahinbey Belediyesi)
Alper Baba (İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü)
Aynur Şorman (Anadolu Üniversitesi)
Beyhan Yeğen (İTÜ)
Bihrat Önöz (İTÜ)
Bülent Selek (DSİ)
C. Melek Kazezyılmaz Alhan (İstanbul Üniversitesi)
Cahit Yerdelen (Ege Üniversitesi)
Cem Avcı (Boğaziçi Üniversitesi)
Ceyhun Özçelik (Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi)
Dilek Eren Mercan (İstanbul Üniversitesi)
Ebru Eriş (Ege Üniversitesi)
Emel İrtem (Balıkesir Üniversitesi)
Ercan Kahya (İTÜ, Kıbrıs İTÜ)
Fatih Üneş (İskenderun Teknik Üniversitesi)
Fevzi Önen (Dicle Üniversitesi)
Gökçen Bombar (Katip Çelebi)
Gökmen Tayfur (İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü)
Hafzullah Aksoy (İTÜ)
Hakan Aksu (DSİ)
Halil Karahan (Pamukkale Üniversitesi)
Hasan Maral ( Karacadağ Kalkınma Ajansı)
Hayrullah Ağaçcıoğlu (Yıldız Teknik Üniversitesi)
İbrahim Yüksel (Yıldız Teknik Üniversitesi)
Kasım Yenigün (Harran Üniversitesi)
Kemal Günaydın (Eskişehir Osmangazi Üniversitesi)
Koray Yılmaz (Pamukkale Üniversitesi)
M. Çağatay Karabörk (Dumlupınar Üniversitesi)
M. Emin Karahan (Beykent Üniversitesi)
M. Erol Keskin (Süleyman Demirel Üniversitesi)
Mahmut Çetin (Çukurova Üniversitesi)
Mahmut Fırat (İnönü Üniversitesi)
Mehmet Ali Yurdusev (Manisa Celal Bayar Üniversitesi)
Mehmet Cihan Aydın (Bitlis Eren Üniversitesi)
Mehmet Emin Birpınar (Yıldız Teknik Üniversitesi)
Mehmet İshak Yüce (Gaziantep Üniversitesi)
Mehmet Levent Koç (Cumhuriyet Üniversitesi)
Mehmet Songur (DİSKİ)
Mehmet Ünsal (Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi)
Melih Yanmaz (ODTÜ)
Meral Büyükyıldız (Selçuk Üniversitesi)
Mesut Çimen (Süleyman Demirel Üniversitesi)
Muhammet Emin Emiroğlu (Fırat Üniversitesi)
Muhterem Demiroğlu (İTÜ)
Murat Batan (Batman Üniversitesi)
Mustafa Günal (Gaziantep Üniversitesi)
Mustafa Tombul (Anadolu Üniversitesi)
Mücahit Opan (Kocaeli Üniversitesi)
Necati Kayaalp (Dicle Üniversitesi)
Nermin Şarlak (Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi)
Nihat Eroğlu (Gazi Üniversitesi)
Nilgün Harmancıoğlu (Dokuz Eylül Üniversitesi)
Nizamettin Hamidi (Dicle Üniversitesi)
Okan Fıstıkoğlu (Dokuz Eylül Üniversitesi)
Osman Börekçi (Boğaziçi Üniversitesi)
Osman Yıldız (Kırıkkale Üniversitesi)
Ömer Yüksek (Karadeniz Teknik Üniversitesi)
Recep Bakış (Anadolu Üniversitesi)
Recep Çelik (Dicle Üniversitesi)
Reşit Gerger (Harran Üniversitesi)
Sadık Alashan (Bingöl Üniversitesi)
Serdar Bayarı (Hacettepe Üniversitesi)
Şükrü Güney (Dokuz Eylül Üniversitesi)
Tamer Ayvaz (Pamukkale Üniversitesi)
Tefaruk Haktanır (Erciyes Üniversitesi)
Turgay Partal (Ondokuz Mayıs Üniversitesi)
Tülay Ekemen Keskin (Karabük Üniversitesi)
Türkay Baran (Dokuz Eylül Üniversitesi)
Veysel Güldal (Süleyman Demirel Üniversitesi)
Veysel Gümüş (Harran Üniversitesi)
Yalçın Arısoy (Dokuz Eylül Üniversitesi)
Yalçın Yüksel (Yıldız Teknik Üniversitesi)
Yılmaz İçağa (Afyon Kocatepe Üniversitesi)
Z. Fuat Toprak (Dicle Üniversitesi)
Zekai Şen (Su Vakfı)
Zuhal Akyürek (ODTÜ)


Kongre'nin Başlamasına
-51
GÜN
-5
SAAT
-52
DK.
Duyurular
- Bildirilerin genişletilmiş versiyonları Dicle Üniversitesi Mühendislik Dergisi ve Dicle Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi'nde yayımlanacaktır.
- Bildirilerinizi, bildiri sistemi kullanılarak web sitesi üzerinden online olarak gönderebilirsiniz.

Davetli Konuşmacılar
Oturum Açılış Konuşmaları
Sosyal Medya

Destekleyenler
Kongre Sekreteryası Kongre Organizasyonu
Dicle Üniversitesi Rektörlüğü
21280, Diyarbakır / Türkiye
ulusalhidrolojikongresi9@gmail.com
KD Tourism & Travel
Serdar-ı Ekrem Cad. Braunstein Apt.
No: 20/2 34425
Beyoğlu/İstanbul
damla@kdtours.com
© - tüm hakları saklıdır.     • organizasyon: aktüel event     • created by: minduce & bildiri merkezi